پرداخت اینترنتی

پرداخت اینترنتی روش مناسب و مطمئنی است که کاربران فروشگاه اینترنتی شهرزاد چوب می توانند هزینه سفارشات خود را پرداخت نمایند. پرداخت هزینه ها از این طریق توسط کاربران به معنای تایید و ثبت نهایی سفارش است که بلافاصله پیامک ثبت موفق سفارش برای انها ارسال خواهد شد و نیاز به هیچ گونه اطلاع رسانی نخواهد بود.

سپس سفارش کاربران به صورت اتوماتیک وارد مراحل اماده سازی و ارسال می شود. استفاده از این روش در اولویت بندی ارسال و سرعت بخشیدن به پروسه ارسال سفارش تاثیر گذار است.

برای استفاده از این روش گزینه پرداخت اینترنتی را انتخاب کرده و بعد از ورود به درگاه اینترنتی پرداخت را انجام دهید.

در پرداخت هزینه سفارش کارت بانکی شما باید موارد زیر را داشته باشد :

– شماره کارت ۱۶ رقمی (کلیه کارت های بانکی عضو شبکه شتاب دارای یک شماره ۱۶ رقمی منحصر به فرد هستند)

– رمز دوم کارت   (در پرداخت هزینه سفارش به صورت اینترنتی باید رمز دوم پویا کارت بانکی شما فعال باشد)
اگر کارت بانکی شما این رمز را ندارد، می توانید با مراجعه به نزدیک ترین عابر بانک شعبه بانکی خود نسبت به فعال سازی ان اقدام کنید.
– CVV2  (منظور کد ۳ یا ۴ رقمی مندرج بر روی کارت های بانکی است که در پراخت ایمن اینترنتی کاربرد دارد)
– تاریخ انقضاء    (هر کارت بانکی دارای یک تاریخ انقضا است که بر روی انها درج می شود)

پرداخت در محل

در این روش پرداخت هزینه سفارشات پرداخت وجه در محل است. این روش سنتی پراخت هزینه با در نظر گرفتن یکسری از شرایط و پارامترها امکان پذیر می باشد و این موارد تماما توسط سیستم پرداخت فروشگاه به صورت هوشمند بررسی خواهد شد. برای پرداخت در محل زمان ارسال افزایش می یابد و در ابتدا 60 درصد قیمت نهایی پروژه باید پرداخت شود.

پس بررسی سفارش شما توسط سیستم و امکان استفاده از این روش برای شما فعال خواهد شد و می توانید از این روش استفاده کنید. پرداخت مبلغ سفارش به هنگام تحویل کالا صورت می گیرد که وجه نقد و استفاده از دستگاه کارتخوان دو روش پرداخت در محل است.

همچنین باید خاطر نشان کنیم که در صورت تشخیص سیستم امکان پرداخت هزینه در محل نمی باشد.

اگر سفارش شما از فروشگاه دارای شرایط زیر باشد، به صورت خودکار امکان پرداخت در محل حذف خواهد شد و باید به سراغ گزینه پرداخت اینترنتی بروید.

کارت به کارت به حساب فروشگاه

پس از تماس تلفنی و هماهنگی های اولیه می توانید شماره کارت فروشگاه را درخواست نموده و مبلغ را به این شماره واریز کرده و رسید را در واتس اپ یا روبیکا برای تایید به واحد فروش ارسال کنید.